Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ARTES Q812 FORMAT ROM FIRMWARE GÜNCELLEME

—— ARTES Q812 FIRMWARE GÜNCELLEME REHBERİ ——-
Resimli GÜncelleme Dökümanı indirmek için tıklayınız.
—— ARTES Q812 FIRMWARE GÜNCELLEME REHBERİ ——- Artes Q812 Firmware ve PhoenixSuit dosyalarını aşağıda belirtilen linklerden indirebilirsiniz.
Artes Q812 4.1 Firmware : http://yadi.sk/d/7xFM0V0t54BeC
Artes Q812 4.2 Firmware : http://yadi.sk/d/HobE4BiZC7ava
PhoenixSuite : http://yadi.sk/d/kQAlK1lL54B_w
Uyarı: Tabletinizdeki varsa kişisel dosyalarınızı yedekleyiniz. Format atılacağı için her şey silinecektir. 1- Yukarıda belirtilen linkten, Bilgisayarınıza indirdiğiniz zip’li dosyaları klasöre çıkartınız.
——————————————————————————————————————— 2- PhoenixSuit klasörünü açıp PhoenixSuit.exe dosyasını çalıştırın. ———————————————————————————————————————
3-PhoenixSuit programı açıldığında aşağıdaki ekran gelecektir. ——————————————————————————————————————— 4- Programda “Image” tıklayıp belirtilen konumdan Artes_Q812_4.1_20130330 isimli firmware dosyasını seçip aç deyiniz. ———————————————————————————————————————
5- Firmware Dosyasını seçtikten sonra program aşağıdaki ekranda belirtildiği gibi olacaktır.
——————————————————————————————————————— 6- Firmware yüklemek için Tabletin kapalı olması gerekmektedir. Tabletiniz eğer açık ise, Tabletin Power düğmesine basılı tutun. Tableti kapatmak istiyor musunuz sorusuna evet deyin ve Tableti kapatın. ——————————————————————————————————————— 7- USB kablosunu tablete takmadan ilk PC’nize bağlayın. ——————————————————————————————————————— 8- Daha sonra Tablette Home tuşuna basılı tutup bırakmadan usb kablosunu Tablete takın. Home tuşuna basılı tutmaya devam ederken Power Tuşuna ard arda sürekli basın. Bilgisayarınız Tableti görecek ve Artes Q812 Driver yükleme işlemi başlayacaktır.
Home Tuşu Power Tuşu
——————————————————————————————————————— 9- Artes Q812 Driver’ı eğer otomatik olarak yüklemez ise Bilgisayarın Aygıt yöneticisinde “Bilinmeyen Aygıt” olarak tanımlanacaktır
——————————————————————————————————————— 10- Bilinmeyen Aygıt’ın üzerini sağ tuş ile tıklayıp Sürücü Yazılımını Güncelleştir tıklayınız.
——————————————————————————————————————— 11- Çıkan Ekranda “Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara” yı seçiniz.
12- Driver yüklenmesi için internetten indirilen PhoenixSuit” klasörünün içerisindeki Drivers dosyasını seçip tamam deyiniz.
——————————————————————————————————————— 13- Sürücüleri yüklemeye başladığında aşağıda resimde görüldüğü gibi dialog gelecektir. Burada Bu sürücü yazılımı yine de yükle ‘yi seçiniz ——————————————————————————————————————— 14- Driver yüklendikten sonra Aygıt Yöneticisindeki sarı ünlem işaretli Bilinmeyen Aygıt adı Usb Device olarak değişecektir. Kapatı tıklayıp aygıt yöneticisini kapatınız. ———————————————————————————————————————
15- Driver yüklendikten sonra PhoenixSuite programı, Tableti tanıyacak ve Firmware yüklemeye başlayacaktır. Firmware yüklenmeye başladığında Aşağıdaki ekranda görünen uyarı gelecektir. Bu uyarıya Yes deyiniz.
——————————————————————————————————————— 16- Uyarıya evet dedikten sonra PhoenixSuite Tablete format atıp yeni firmware’yi yüklemeye başlayacaktır. Bu işlem ortalama 3-4 dakika sürmektedir. İşlem bitene kadar bekleyiniz.
——————————————————————————————————————— 17- Yükleme işlemi bittiğinde “Upgrade Firmware Succeed” yazacaktır. Bu uyarı geldiğinde işlem tamamlanmış olacaktır. OK tıklayıp kapatınız. Yeni firmware yükleme işlemi bitmiştir. Bu işlemden sonra Tabletinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Firmware yüklendikten sonra Tabletin ilk açılması, yeni programların yüklenmesinden dolayı normal açılış süresinden daha uzun sürebilir.

ARTES Q812 FORMAT ROM FIRMWARE GÜNCELLEME BENZER İÇERİKLER
ARTES Q812 FORMAT ROM FIRMWARE GÜNCELLEME YAPILAN YORUMLAR